فایل cjo چیست ؟

فایل cjo چیست و چه کاربردی دارد؟

فایل cjo چیست و چه کاربردی دارد؟ با ورود برنامه ساز های رایگان اندروید و ios که همگی به صورت مشترک نیازی به هیچگونه برنامه نویسی ندارند، پای سورس های آماده یا همان قالب های آماده در عرصه وب باز شد.

فایل cjo در حقیقت سورس یا قالب آماده برنامه ساز joapp می باشد که تمامی صفحات ، مطالب و تصاویری که برای ساخت اپلیکیشن اندروید و آی او اس در برنامه ساز وارد شده ، قایل بازبینی و براحتی قابل ویرایش است.

این قالب های آماده میتواند توسط هر کاربری ایجاد شود، البته برنامه ساز joapp (بجو) قابلیت های زیادی در اختیار کاربران قرار داده تا متناسب با نیاز خود، اقدام به تولید فایل cjo نمایند.

با این وجود با داشتن یک قالب آماه جو اپ یا همان فایل cjo به راحتی و بدون نیاز به مطلب نویسی و همچنین طراحی صفحات ، آیکن ها و تصاویر ، خروجی اندروید و ios بگیرید  و در مارکت ها اندروید و اپ استور منتشر نمایید.

بدون شک داشتتن یک قالب آماده جو اپ یا همان فایل cjo برای شروع ساخت اپلیکیشن بسیار کارگشا بوده و دردسرهای طراحی صفحات و آیکن ها را نخواهید داشت.

آموزش ساخت کتاب اندروید و آی او اس بدون برنامه نویسی با برنامه ساز جو اپ

در مارکت جو اپ دیزاین قالب های متنوع ، با موضوعات مختلف ، جهت دانلود برای شما قرار داده ایم ، که فقط با نصب در برنامه ساز جو اپ ، به راحتی محتوا و مطالب خود را در فایل cjo قرار دهید.

 

 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − هفت =