۲۰ درصد تخفیف در هر خرید

با یک بار شارژ کیف پول

کیف پول من تخفیف نامحدود
کیف پول من تخفیف نامحدود
کیف پول من تخفیف نامحدود
کیف پول من تخفیف نامحدود

چند قدم تا شارژ کیف پول…

قدم سوم

خرید و دانلود از کیف پول

بعد از پرداخت و شارژ کیف پول، به فروشگاه رفته و هر محصولی که خرید میکنید، در صفجه پرداخت، کیف پول را انتــخـــــــاب نمایید.

قدم دوم

شارژ کیف پول

بعد از ورود به حساب کاربری من از منوی کیف پولتو شارژ کن،با تعیین مبلغ شارژ و با ارجاع به بانک،فقط یک بار کیف پول را شارژ نمایید

قدم اول

عضویت و ورود به حساب

برای استفاده و شارژ کیف پول، ابتدا باید از منوی بالا در سایت عضو شوید، بعد از ورود به حساب کاربری من ، اقدام به شارژ نمایید.

سوالات متداول :

تا چه مبلغ قابل شارژ است؟

بنا به سیاست مارکت جو اپ دیزاین، میتوانید از حداقل ۳۰ هزار تومان تا سقف ۲۰۰ هزار تومان کیف پولتان را شارژ نمایید.

آیا میتوانم افزایش موجودی بدهم؟

بله برای افزایش موجودی این امکان وجود داره و تا مبلغ ۱۰۰ هزار تومان میتوانید ، بر موجودی خود بیافزایید.

چطوری کیف پولمو شارژ کنم؟

برای شارژ کیف پول ابتدا از منوی بالایی سایت عضو سایت شوید ، بعد از ورود به پنل حساب کاربری من، گزینه “کیف پولتو شارژ کن” را انتخاب و در صفحه بعد، مبلغ مورد نظر را وارد کرده و سپس همانند سایر خرید های اینترنتی از درگاه اینترنتی شاپرک (سداد) ، مبلغ را پرداخت نمایید.

 توجه داشته باشید بعد از پرداخت موفق به صفحه حساب کاربری من باز خواهید گشت و مبلغ به حساب کیف پول شما افزوده خواهد شد.

چطوری خرید هامو از کیف پولم پرداخت کنم؟

بعد از اینکه کیف پول خود را با یک بار پرداخت اینترنتی انجام داده اید، از این پس هر محصولی را که قصد خرید داشته باشید، در صفحه پرداخت کافیه گزینه “کیف پول” در پایین گزینه زرین پال انتخاب فرمایید.

سیستم به طور خودکار مبلغ همان محصول را با ۲۰ درصد تخفیف نا محدود و دائمی از حساب شما کسر خواهد کرد. این تخفیف در هر بار خرید اعمال خواهد شد. که مطمئنا به سود شماست.

تخفیف به چه صورتی اعمال میشه و چند درصده؟

در حال حاظر تخفیف با شارژ کیف پول ۲۰ درصد تعیین شده و این تخفیف بر روی هر تعداد خرید به اندازه مبلغ شارژ کیف پول تان، به صورت نا محدود بوده و هر تعداد که خرید نمایید،از ۲۰ درصد تخفیف برخوردار خواهید شد.

بعد از شارژ کیف پول، برای خرید هر محصول به بانک متصل میشه؟

خیر؛ فقط  یک بار برای شارژ کیف پول به درگاه بانک مراجعه می کنید، بعد از اینکه کیف پول خود را بار شارژ کرده اید، دیگر به درگاه بانکی متصل نخواهید شد و از حساب کیف پول شما با ۲۰ درصد تخفیف دائمی و نامحدود برداشت خواهد شد. خاصیت کیف پول همینه که مکرراّ به بانک مراجعه نکنید.
برای اینکه برای خرید، از موجودی کیف پول خود استفاده کنید، کافیه در صفحه پرداخت ، گزینه کیف پول را به جای زرین پال انتخاب نمایید.