آموزش ساخت کتاب اندروید و آی او اس بدون برنامه نویسی و طراحی صفحات

آموزش ساخت کتاب اندروید و آی او اس بدون برنامه نویسی و طراحی صفحات

 

آموزش ساخت کتاب اندروید و آی او اس بدون برنامه نویسی و طراحی صفحات با برنامه ساز رایگان joapp و قالب های آماده و طراحی شده مارکت جو اپ دیزاین .

سال های گذشته برای ساخت کتاب اندروید و آی او اس ، بدون برنامه نویسی و طراحی صفحات امکان پذیر نبوده و تنها برنامه نویسان این حوزه قادر به ساخت حتی ساده ترین اپلیکیشن ها بودند.
اما با گسترش مارکت های اندروید و اپ استورها و علاقه مندی و سودآوری در این حوزه تمامی اقشار قادرند کتاب اندروید و آی او اس بدون برنامه نویسی و طراحی صفحات بپردازند.

کار با برنامه ساز ها آنقدر آسان هست که نیازی به هیچگونه توضیحی نباشه ! ولی دونستن چند نکته خالی از لطف نیست..
البته برای ساخت کتاب اندروید و آی او اس بدون برنامه نویسی و طراحی صفحات ، فقط نیاز تهیه و جمع آوری محتوا و منابع خواهید داشت که از ملزومات تولید اپلیکیشن می باشد.

 

آموزش ساخت کتاب اندروید و آی او اس بدون برنامه نویسی با برنامه ساز جو اپ

برنامه ساز ها متعددی فعالیت دارند ، اما بهترین و ساده ترین برنامه ساز اندروید و آی او اس ، می توان به برنامه ساز جو اپ اشاره کرد.

این برنامه ساز کاملا رایگان بوده و در طی فرایند ساخت اپلیکیشن نیازی به آنلاین بودن تمام وقت نیست، و تنها در زمان خروجی گرفتن نسخه اندروید و آی او اس کتاب ، به اینترنت متصل می شوید.
نا گفته نماند برای گرفتن خروجی حرفه ای، نسخه اندروید یا ios حتما باید یک اکانت خریداری نمایید ، که هزینه ای بسیا پایین تر و تخفیفات بیشتر نسبت به سایرین داراست.

آموزش ساخت کتاب اندروید و آی او اس بدون برنامه نویسی با برنامه ساز جو اپ

آموزش ساخت کتاب اندروید و آی او اس بدون برنامه نویسی با برنامه ساز جو اپ

آموزش ساخت کتاب اندروید و آی او اس بدون طراحی صفحات با قالب های آماده جو اپ دیزاین

به نظر بنده قبل از خرید هر اکانت (مثلا یک ماه حدود ۱۵۰۰۰ تومان) ، چندین پروژه آماده جهت تولید اپلیکیشن داشته باشید تا از لحاظ اقتصادی به صرفه باشد.
بنابراین بهترین راهکار با این اپلیکیشن ، آماده کردن و ساخت چندیدن فایل cjo (سورس اصلی خروجی اپلیکیشن) بوده یا از قالب های آماده در مارکت جو اپ دیزاین بهره مند شوید.

مزایای استفاد از قالب های آماده برای ساخت کتاب اندروید و آی او اس بدون طراحی صفحات ، سرعت عمل بیشتر در فرآیند ساخت برنامه و عدم نیاز به طراحی صفحات ، آیکن ها و سایر بخش های مورد استفاده در برنامه مورد نظر می باشد.

برای مشاهده و تهیه قالب های آماده cjo به مارکت جو اپ دیزاین مراجعه کنید.

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شش =